Christopher PlummerI

Arthur Christopher Orme Plummer

7,9
21 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Plummer
Sebu_BGZ

Zasłużył ... ale to nie jest mistrz kina von Sydow.

Sebu_BGZ

Zasłużył .. ale to jest mistrz kina formatu Maxa von Sydow.

slasher518

*nie jest

slasher518

co to ma do rzeczy? a Jean Dujardin to nie Robert De Niro i co z tego?

KLAssurbanipal

To, iż oboje byli nominowani a ja kibicowałem Sydowowi.

Sebu_BGZ

http://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Czy+za+rolę+w+tym+filmie+Christopher+Plummer +dostanie+Oscara-77898

Sebu_BGZ

Cudownie! A jakie piękne było jego przemowienie! Wielka klasa.

Sebu_BGZ

Plummer i von Sydow! Dla mnie obydwaj powinni dostać Oskara!

Sebu_BGZ

Znalazłem info że Plummer jest najstarszą osobą nagrodzoną Oscarem.

Kniaz4815

Już w trakcie ceremonii o tym wspomnieli, w telewizji też się o tym mówiło. Świetne przemówienie miał swoją drogą; "Jesteś tylko dwa lata starszy ode mnie (do statuetki) - gdzie ty byłeś całe moje życie ;)

Sebu_BGZ

Człowiek z niesamowitą klasą. Jego przemowa była chyba jedną z lepszych jeżeli weźmiemy pod uwagę ostatnie dziesięciolecie. W jego wieku dostaje się często tzw. "Oscara honorowego", którego przyznaje się wielkim kina na specjalnej gali, o której nikt później nie pamięta i nie słyszy. Plummer pokazał, że nawet w XXI wieku - pełnym zapomnienia dla istoty przemijania, ubóstwiającego wieczną młodość - można zostać w takim wieku nagrodzonym Oscarem. Wystarczy prawdziwość, szczerość i radość z życia, której temu aktorowi odmówić nie można, a którą doskonale przekuł na postać z "Debiutantów". Czapki z głów.

Więcej moich oscarowych przemyśleń tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=BJVjEVaUX1Y

Sebu_BGZ

Zasłużenie. Świetna kreacja. Sam film o wiele lepszy od niektórych nominowanych.

Sebu_BGZ

Tylko tego oscara to mu dali na zasadzie " dajmy mu do trumny nim zamkną wieko"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones