PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207851}

Plan doskonały

Inside Man
7,6 154 382
oceny
7,6 10 1 154382
6,9 27
ocen krytyków
Plan doskonały
powrót do forum filmu Plan doskonały

no no no obsada rewelacyjana.Mój ulubiony Denzel, zawsze dobry Willem Dafoe(chodź nie wiem co on robił w tym syfie XXX:Nastepny poziom) a także Cliwe Owen.Nawet gwiazda piłki nożnej Tierry Henry się załapał :) A i jeszcze solidny reżyser: Spike Lee.Pracował już kilka razy z Denzelem Washingtonem i zawsze te filmy były wysoko oceniane przez krytyków a także przez widzów.szykuje się mocna pozycja...

Don_Corleone_4

Na pewno super hit, zwłaszcza że krótkometrażowy, hehe :)

ocenił(a) film na 9
Don_Corleone_4

Niee, ten film nie jest krótkometrażowy. Ktoś podał chyba trefne informacje/ A obsada świetna i reżyser też. Brakuje mi tu Johna Turturro, ale jesd Denzel i Willem, więc nie będzie źle.

Mario_Robak

No tak :) Teraz już widzę. Faktycznie! Zapowiada się baaaaardzo ciekawie :) Zwłaszcza że Foster tam trochę widać.

Albertino

juz sie nie moge doczekac...jeden z moich ulubionych aktorow czyli Danzel :D i kolejny film o policjantachi zlodziejach z nim :D8

ocenił(a) film na 9
Mario_Robak

o sorry czytam tak sobie to i patrze a tu napisałem JESD, nie wiem czemu w każdym razie powinno być JEST (żeby nie był że jestem debil:)

Mario_Robak

Zapowiada się rewelacyjnie, jak większość filmów z Washingtonem i Defoe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones