PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207851}

Plan doskonały

Inside Man
7,6 154 298
ocen
7,6 10 1 154298
6,9 27
ocen krytyków
Plan doskonały
powrót do forum filmu Plan doskonały

Taki sobie...

użytkownik usunięty

Film poprawny. Niby świetna obsada, a jednak najlepsi w stawce, czyli Foster i Dafoe grają jakieś poboczne epizodziki. Niby wątek ciekawy, a jednak zrobiony jakoś tak bez polotu. Nie ma w tym ani klimatu, ani napięcia. Thrillerem to ja tego bym nie nazwał. A muzyka w tym filmie to jakieś nieporozumienie. 5/10

ocenił(a) film na 5

Ha! W całej rozciągłości Twojej wypowiedzi się z Tobą zgadzam. Co najlepsze, najpierw oceniłem, potem zobaczyłem ten komentarz. Wystawiliśmy taką samą ocenę. Muzyka także mi nie odpowiadała, odnoszę wrażenie, że film wiele stracił przez źle dobrane brzmienia. W końcu sama muzyka pomaga budować napięcie. Tutaj oddział specjalny wchodzi do budynku i słyszymy jakieś tymtyrymty-brum-brum. Moooże tylko pomysł trochę mi się podobał, ale jak się chce zobaczyć dobre kino akcji z napadem na bank, to się ogląda Szklaną pułapkę 3.

BTW. Na początku Clive Owen mówi, że starannie dobiera słowa i nigdy się nie powtarza. Dlaczego ta scena w filmie jest powtórzona na koniec? Pytanie retoryczne.

użytkownik usunięty

Jeżeli ten film jest dla Was na 5/10 (średni). To zastanawia mnie, jakie filmy sensacyjne oceniacie na 10? "Gorączkę"? Bo jest "starszy" i gra w nim Al? Imo dobry film, chociaż można przyczepić się do wielu rzeczy. Chociażby te nierealne wątki z używaniem plastikowych AK-47, albo problemy z poszukiwaniem tłumacza przez policję - lol. Mimo wszystko dobry film z bardzo dobrym, nietuzinkowym scenariuszem. W końcu coś nowego, "coś", co w połączeniu z brakiem poprawności politycznej (której nienawidzę w filmach tego typu) daje przyzwoity efekt.

Napięcie było, choć na niskim poziomie. Wbrew temu co prawisz.. Z klimatem podobnie. Co do thrillera - zgoda. Mimo wszystko jest to film na mocne 7/10, bez zgrywania znaFFcUF i oddawania irracjonalnych, skrajnych głosów na film.

użytkownik usunięty

5/10 skrajną oceną? Bez przesady. Film ma wiele braków, stąd też taka, a nie inna ocena. Nie wiem po co to atakowanie 'Gorączki', co ci ona takiego zrobiła?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones