PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207851}

Plan doskonały

Inside Man
7,6 154 215
ocen
7,6 10 1 154215
6,9 26
ocen krytyków
Plan doskonały
powrót do forum filmu Plan doskonały

Film całkiem fajny, ciekawy pomysł i scenariusz, dobra obsada i reżyseria. Jednak muszę
powiedzieć, że dawno nie nudziłem się tak na filmie. Scenariusz był trochę za bardzo
rozlazły, a film za długi. Może go nie zrozumiałem, bo oglądałem go z napisami i po 40
minutach już nie chciało mi się ich czytać... Za długi i za rozlały. 6/10

darek12322

Ja oglądając z lektorem miałem to samo odczucie. Mogli zrobic 90 minutowy film. Z mojej strony również ocena 6/10.

ocenił(a) film na 8
darek12322

"Może go nie zrozumiałem, bo oglądałem go z napisami i po 40
minutach już nie chciało mi się ich czytać..." - aha no to gratuluję inteligencji ;p Za długi, za rozlazły? Nie wiem, ale ja się na tym filmie w ogóle nie nudziłem. Czy zawsze na filmach cały czas musi być jakaś spora akcja? Muszą być strzelaniny, wybuchy? Jeśli dla ciebie tak to proponuje filmy z Stevenem Seagalem. Tam przynajmniej nie będziesz musiał nic czytać... Po za tym dialogi były ok. Może nie zbyt wyszukane, ale dobre i w dodatku często dosyć zabawne :p Trzeba pamiętać też, że większość scen jest improwizowana, bo reżyser zostawił aktorom wolną rękę.

Flaku

Nie, wcale nie muszą być wybuchy ani pościgi. Nie chodzi mi o to, że nie było w nim akcji, tylko, że był jakby nudny. Naucz się rozróżniać pojęcia ;)

darek12322

Tutaj nie ma w ogóle o czym mówić. totalna klapa, załamka i katastrofa. I kiedy w normalnym filmie dobra obsada to wielki atut to tutaj ta dobra obsada niszczy wszystko. Wszyscy aktorzy gwiazdorzą na ekranie a to przecież nie jest k***a rozdawanie nagród tylko film! Beznadziejne badziewie...

jaroslaw16

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

darek12322

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 5
darek12322

No to zdecyduj się: fajny czy nudny! Bo nijak te słowa nie pasują do siebie.

ocenił(a) film na 8
darek12322

Jeżeli po 40 minutach przestałeś czytać to nic dziwnego że nie zrozumialeś darek12322
Moim zdaniem film bardzo ciekawy , sprytne wykonanie wielu sytuacji a także ciągle trwający i wciągający wątek. jaroslaw16 ty napewno bys to lepiej zagrał i napewno bys zrobił lepszy film ale z tego co widze to tylko umiesz krytykować .

ocenił(a) film na 8
darek12322

Poniekąd się zgodzę, niektóre sceny za bardzo przeciągane.

mk34

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 9
darek12322

To chyba wina wideoklipów i reklam. Jeśli wybierasz się na studia omijaj wykłady szerokim łukiem, tam się dopiero wynudzisz (ćwiczeń, laboratoriów itp. lepiej nie, bo szanse na ukończenie studiów z jakimś tytułem gwałtownie spadną). Nawet ciężko mieć do Ciebie pretensje. Szybkie czasy, więc nawet film sensacyjny w którym sporo się dzieje, ale akcja nie goni akcji może być dla kogoś ukształtowanego w kulturze reklam zbyt nudny. Trudno.

darek12322

kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

kotbury

Ty potrafisz powiedzieć coś innego? Serio uważasz, że ten tekst jest tak dobry, że trzeba go każdemu co chwilę powtarzać? Zaprawdę ograniczony zasób slownictwa masz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones