filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ofiry
2016
http://www.israelfilmacademy.co.il/
Izraelska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
23 września
Ofir
Najlepszy film
wygrane
Pustynna burza
(2016)
nominacje
Dzień po żałobie
(2016)
Ojcze nasz
(2016)
Przez ścianę
(2016)
Za górami, za wzgórzami
(2016)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Noa Koler]
Noa Koler
jako Michal w filmie
Przez ścianę
(2016)
nominacje
Evgenia Dodina
Dzień po żałobie
(2016)
Lamis Ammar
Pustynna burza
(2016)
Ania Bukstein
Spokojne serce
(2016)
Lihi Kornowski
Włamywaczka
(2016)
Najlepszy aktor
wygrane
[Moris Cohen]
Moris Cohen
jako Ovadia Rachamim w filmie
Ojcze nasz
(2016)
nominacje
Shai Avivi
Dzień po żałobie
(2016)
Yoram Hattab
Homeport
(2016)
Tamer Nafar
Junction 48
(2016)
Benny Avni
Neta
(2016)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Ruba Blal]
Ruba Blal
jako Jalila w filmie
Pustynna burza
(2016)
nominacje
Yana Yossef
Harmonia
(2016)
Orna Banai
Ismach Hatani
(2016)
Rotem Zissman-Cohen
Ojcze nasz
(2016)
Shiree Nadav-Naor
Za górami, za wzgórzami
(2016)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Tomer Capone]
Tomer Capone
jako Zooler w filmie
Dzień po żałobie
(2016)
nominacje
Dudu Tassa
Everything is Broken up and Dances
(2016)
Shmil Ben Ari
Homeport
(2016)
Avraham Aviv Alush
Ismach Hatani
(2016)
Alon Dahan
Ojcze nasz
(2016)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Elite Zexer]
Elite Zexer
Pustynna burza
(2016)
nominacje
Asaph Polonsky
Dzień po żałobie
(2016)
Meni Yaish
Ojcze nasz
(2016)
Rama Burshtein
Przez ścianę
(2016)
Eran Kolirin
Za górami, za wzgórzami
(2016)
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Pustynna burza
(2016)
Carmit Buzaglo
nominacje
Abulele
(2015)
Or Sapir
Ismach Hatani
(2016)
Vered Mevorach
Ojcze nasz
(2016)
Meirav Boshusha-Horovitz
Przez ścianę
(2016)
Esther Ben-Noon
Najlepsza muzyka
wygrane
Junction 48
(2016)
Tamer Nafar
,
Itamar Ziegler
nominacje
Abulele
(2015)
Haim Frank Ilfman
Everything is Broken up and Dances
(2016)
Uri Brauner Kinrot
Ismach Hatani
(2016)
Ahuva Ozeri
,
Shaul Besser
Pustynna burza
(2016)
Ran Bagno
Najlepsza scenografia
wygrane
Pustynna burza
(2016)
Nir Adler
nominacje
Harmonia
(2016)
Shunit Aharoni
Junction 48
(2016)
Salim Shehade
Ojcze nasz
(2016)
Eyal Elhadad
Tikkun
(2015)
Amir Yaron
Najlepsze kostiumy
wygrane
Przez ścianę
(2016)
Hava Levi Rozelsky
nominacje
Barash
(2015)
Yaron Arye
Harmonia
(2016)
Ofir Hazan
Ismach Hatani
(2016)
Rona Doron
Pustynna burza
(2016)
Chen Gilad
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Tikkun
(2015)
Shai Goldman
nominacje
Harmonia
(2016)
Yaron Scharf
Junction 48
(2016)
Amnon Zlayet
Ojcze nasz
(2016)
Ram Shweky
Pustynna burza
(2016)
Shai Peleg
Najlepszy dobór obsady
wygrane
Pustynna burza
(2016)
Limor Shmila
nominacje
Barash
(2015)
Orit Azoulay
Ojcze nasz
(2016)
Limor Shmila
Przez ścianę
(2016)
Michal Koren
Za górami, za wzgórzami
(2016)
Orit Azoulay
Najlepszy dźwięk
wygrane
Junction 48
(2016)
Itai Elohev
,
Gil Toren
nominacje
Everything is Broken up and Dances
(2016)
Aviv Aldema
,
Tuli Chen
Harmonia
(2016)
Itai Elohev
,
Aviv Aldema
Ojcze nasz
(2016)
Ronen Nagel
,
Oleg Kaiserman
Przez ścianę
(2016)
Daniel Meir
,
Alex Claude
,
Moti Hefetz
Najlepszy film dokumentalny poniżej godziny
wygrane
Mavet BeBeer-Sheva
(2016)
Tali Shemesh
,
Asaf Sudry
nominacje
Dom niemej kobiety
(2015)
Tamar Kay
,
Ariel Richter
Down the Deep, Dark Web
(2016)
Alexandre Brachet
,
Liat Kamai-Ashed
,
Tzachi Schiff
,
Margaux Missika
,
Duki Dror
Shalom Italia
(2016)
Hilla Medalia
,
Tamar Tal
,
Jürgen Kleinig
,
Tina Leeb
Shavua 23
(2016)
Ohad Milstein
Najlepszy film dokumentalny powyżej godziny
wygrane
Presenting Princess Shaw
(2015)
Ido Haar
,
Liran Atzmor
,
Stephen Apkon
nominacje
Au crépuscule d'une vie
(2015)
Gregory Zalcman
,
Sylvain Biegeleisen
,
Alon Knoll
Mr. Gaga
(2015)
Tomer Heymann
,
Barak Heymann
Photo Farag
(2016)
Moshe Danon
,
Kobi Farag
The Settlers
(2016)
Shimon Dotan
,
Jonathan Aroch
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Anna
(2016)
Leah Tonic
,
Or Sinai
nominacje
Dziennik weselnego fotografa
(2016)
Osnat Handelsman-Keren
,
Nadav Lapid
,
Talia Kleinhendler
Eshet HaShagrir
(2016)
Dina Zvi-Riklis
,
Gidi Avivi
,
Eran Riklis
Im HaPanim LaKir
(2015)
Aalam-Warqe Davidian
,
Naomi Levari
,
Saar Yogev
Przeciętniak
(2015)
Kobi Azran
,
Yaniv Segalovich
The Fine Line
(2015)
Dana Lerer
,
Noa Gottesman
Najlepszy montaż
wygrane
Ojcze nasz
(2016)
Shira Arad
nominacje
Dzień po żałobie
(2016)
Tali Helter-Shenkar
Przez ścianę
(2016)
Yael Hersonski
Pustynna burza
(2016)
Ronit Porat
Za górami, za wzgórzami
(2016)
Arik Lahav-Leibovich
Najlepszy scenariusz
wygrane
Przez ścianę
(2016)
Rama Burshtein
nominacje
Dzień po żałobie
(2016)
Asaph Polonsky
Hadrei habait
(2016)
Eitan Green
Homeport
(2016)
Erez Tadmor
,
Shlomo Efrati
Ojcze nasz
(2016)
Meni Yaish
Pustynna burza
(2016)
Elite Zexer
Za górami, za wzgórzami
(2016)
Eran Kolirin
Wyróżnieni w roku 2016
Pustynna burza
(
6/12
)
Przez ścianę
(
3/9
)
Ojcze nasz
(
2/12
)
Junction 48
(
2/5
)
Dzień po żałobie
(
1/7
)
Tikkun
(
1/2
)
Presenting Princess Shaw
(
1/1
)
Anna
(
1/1
)
Mavet BeBeer-Sheva
(
1/1
)
Za górami, za wzgórzami
(
0/6
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.